O NAS

Produkujemy rajstopy i skarpety dystrybuowane przez największe sieci handlowe w Polsce, a także eksportujemy je do wielu państw europejskich.

Nazwa Per-Te to po włosku "dla Ciebie" co doskonale oddaje misję naszej firmy. Wierzymy, że nasze rajstopy to nie tylko produkt, lecz element garderoby, który pozwoli Ci poczuć komfort i podkreślić Twój styl. Dlatego niezmiennie cieszymy się z każdej sprzedanej pary, bo jest ona oznaką zaufania, jakim nas obdarzyliście.

                                                                                                                                                              Dziękujemy

DLACZEGO MY?

CERTYFIKAT OEKO-TEX

Nasze produkty opatrzone są certyfikatem jakości Oeko Tex, a przędza wykorzystana do ich stworzenia pochodzi od najlepszych polskich dostawców o międzynarodowym zasięgu

TRWAŁOŚĆ KOLORÓW

We wszystkich fabrykach i halach produkcyjnych wykorzystujemy najnowsze maszyny, których technologia pozwala zapewnić trwałość kolorów nawet po wielu praniach.

GWARANCJA

Per-Te to po włosku „dla Ciebie”. To nasza misja a zarazem gwarancja jakości. Zobacz jak trwałe są nasze rajstopy i zapomnij o zaciągnięciach i puszczających oczkach.

WYGODA

Wiemy, jak ważna dla Ciebie jest wygoda. Dlatego wszystkie nasze produkty szyjemy tak, byś szybko zapomniała, że masz cokolowiek na nogach. Twój komfort to nasz priorytet.